GALLEMART, Joannes - SOTEALLUS, Joannes -... - Lot 151 - Delon - Hoebanx

Lot 151
Estimation :
60 - 80 EUR
Résultat : 60EUR
GALLEMART, Joannes - SOTEALLUS, Joannes - HIERAT, Anton. Sacros. Concilii Tridentini Canones et Decreta. Item Declarationes Cardinalium Concilii interpretum, ex ultima recognatatione Ioan Gallemart. Quibus iam primum accesserunt,non edita etiam quædam hactenus, aut indigestæ;nunc ad sedes suas reductæ. Coloniæ Agripinæ, Antonii Hierati, 1621. 1 vol. in-8. Vélin d’époque à recouvrement. Vélin taché.
Mes ordres d'achat