CROLL, Oswald. Basilica chymica, Pluribus... - Lot 0 - Delon - Hoebanx

Lot .07
Estimation :
200 - 300 EUR
Résultat : 290EUR
CROLL, Oswald. Basilica chymica, Pluribus selectis & secretissimis propria manuali experientia approbatis descriptionibus & usu remediorum chymicorum selectissimorum aucta a Ioan. Hartmanno... Edita a Iohanne Michaelis... et Georg Everhardo Hartmanno... Geneva, Sumptibus Petri Chouët, 1635. In-8, reliure en velin d'époque.
Mes ordres d'achat