GALLEMART, Joannes - SOTEALLUS, Joannes - HIERAT, Anton.

Lot 163
Estimation :
100 - 120 EUR
Sacros. Concilii Tridentini Canones et Decreta. Item Declarationes Cardinalium Concilii interpretum, ex ultima recognatatione Ioan Gallemart. Quibus iam primum accesserunt,non edita etiam quaedam hactenus, aut indigestae;nunc ad sedes suas reductae. Coloniae Agripinae, Antonii Hierati, 1621. 1 vol. in-8. Vélin d'époque à recouvrement. Vélin taché.
Mes ordres d'achat