SEGUIN (Pierre)

Lot 187
Estimation :
150 - 200 EUR
Résultat : 200EUR
SEGUIN (Pierre)
Selecta numismata antiqua ex museo Petri Seguini.. Ejusdem observationibus illustrata. Editio altera emendatior, & plurimis rarissimis Nummis auctior. Paris, Martini 1665. In-4; basane de l'époque, dos à nerfs orné. Frontispice dépliant. 4 ff. et 226 pp. et 3 ff. Reliure très frottée et us
Mes ordres d'achat